Jesienna piłka nożna na sierpeckim orliku

  • 7.11.2018, 08:55
  • Radek
Jesienna piłka nożna na sierpeckim orliku
.

Jesień za oknem, w tym roku jak i lato bardzo gorąca. Można a nawet trzeba uprawiać sporty na dworze. Tym razem na sierpecki orlik przybyli piłkarze. Zawody zorganizowano z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Przybyli, zagrali o puchar burmistrza miasta Sierpca oraz Rady Miejskiej w Sierpcu. Zawody otworzył burmistrz Jarosław Perzyński. Do rywalizacji zgłosiło się pięć zespołów. Turniej odbywał się systemem „każdy z każdym”. Fajne, ciekawe akcje pokazywały, że gra o tej porze roku sprawia piłkarzom frajdę. Ze zwycięstwa w zawodach mogła cieszyć się drużyna o nazwie FC Taborety, na drugiej pozycji uplasowała się SP z Osieka, a na trzecim SP ze Słupi. Kolejne miejsca zajęły ekipy: WKS (czwarte) i SB Łasiczki (piąte). Najlepszym strzelcem imprezy został Bartosz Triebs (7 trafień, FC Taborety), najlepszym golkiperem – Mateusz Pietrzykowski (1 stracona bramka, FC Taborety). Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Bartosza Sadeckiego (SP Osiek).
Puchar i medale uczestnikom wręczali przewodniczący Rady Miejskiej w Sierpcu Jerzy Stachurski oraz wiceprzewodniczący Dariusz Malanowski.
- Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział. Za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów dziękujemy burmistrzowi, przewodniczącemu oraz wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej w Sierpcu, oraz animatorowi sportu Łukaszowi Wróblewskiemu – mówił Dariusz Jackowski – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sierpcu.

Radek

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe