Mężczyźni zagrali dla Niepodległej

  • 14.11.2018, 08:48
  • Radek
Mężczyźni zagrali dla Niepodległej
.

Zagrać w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w sport, który się kocha, jest spełnieniem marzeń. Ten czas, w którym świętujemy niepodległość jest jakiś taki lepszy. Nie myśli się o codziennym życiu, tylko o tych, którzy przelewali za nas krew. Do wygrania w turnieju siatkówki był puchar burmistrza miasta Sierpca i Rady Miejskiej w Sierpcu. W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn: Impact Żuromin, Wirtuozi Prawej Ręki, Kisiel z Ryżem, Straż Pożarna Płock, Politechnika Warszawska Filia w Płocku, Huragan Bombalice, Zawidz, Volley Team Chalin i Rol-Ryb Okalewo. Organizatorzy zadecydowali, że drużyny zagrają w trzech grupach. Po wyrównanych pojedynkach pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna o nazwie Kisiel z Ryżem. Drugie miejsce przypadło teamowi Impact Żuromin, trzecie Wirtuozom Prawej Ręki, a czwarte drużynie Rol-Ryb Okalewo. Najbardziej wartościowym siatkarzem, czyli MVP turnieju wybrano Radosława Rozwonkowskiego (Kisiel z Ryżem). Najlepiej przyjmującym został Dawid Dąbrowski (Impact Żuromin), najlepiej rozgrywającym wybrano Michała Matułę (Wirtuozi Prawej Ręki).
- Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju. Dziękujemy burmistrzowi Jarosławowi Perzyńskiemu za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Dziękujemy wiceprzewodniczącemu Dariuszowi Malanowskiemu oraz radnemu Krzysztofowi Skrzyńskiemu za reprezentowanie Rady Miejskiej w Sierpcu i za sędziowanie. Dziękujemy Łukaszowi Wróblewskiemu – animatorowi sportu -  za obsługę sędziowską. Zapraszamy na kolejne zmagania sportowe – mówił Dariusz Jackowski, dyrektor MOSiR Sierpc.

 

Radek

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe