Kobieca siatkówka na Niepodległość

  • 14.11.2018, 09:00
  • Radek
Kobieca siatkówka na Niepodległość
.

Sierpeckie turnieje siatkówki na Niepodległość to już tradycja. A wiadomo, tradycję należy podtrzymywać. Podczas tego turnieju siatkówka smakowała inaczej. Wiadome jest, że 100-lecie odzyskania niepodległości to piękny czas. Należy się cieszyć, że to właśnie My mamy zaszczyt dostąpić tego wydarzenia. Śpiewany hymn, marsze z biało-czerwoną flagą to coś, co jednoczy. Jednoczą też zawody sportowe. O puchar burmistrza miasta Sierpca i Rady Miejskiej rywalizowały siatkarki. Jak co roku bardzo chętnie biorą udział w tym turnieju. W zawodach zagrało pięć drużyn: LO Lipno, Volley Chalin, SKS Sierpc, Ogończyk Kikół, Skompensis Skępe. Organizatorzy zadecydowali, że turniej odbędzie się systemem „każdy z każdym”. Dziesięć pasjonujących meczów pełnych kąśliwych zagrywek, dobrych przyjęć i potężnych ataków. To musiało się podobać. Okazało się, że turniej wygrała drużyna LO Lipno. Kobiety z Lipna zagrały najbardziej skuteczną siatkówkę. Na drugim miejscu uplasował się UKS Skompensis Skępe. Tak że, jak widać, województwo kujawsko-pomorskie górą. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Volley Chalin. MVP turnieju wybrano Natalię Kwaśniewską (LO Lipno), najlepszą przyjmującą została Anna Wyborska (Skompensis Skępe), zaś najlepszą rozgrywającą Sandra Podolska (Volley Chalin).
- Dziękujemy i gratulujemy wszystkim drużynom. Dziękujemy burmistrzowi Jarosławowi Perzyńskiemu za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Dziękujemy wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej w Sierpcu Dariuszowi Malanowskiemu za reprezentowanie Rady Miejskiej. Dziękujemy Łukaszowi Wróblewskiemu, animatorowi sportu, za obsługę sędziowską. Zapraszamy na kolejne turnieje – mówił Dariusz Jackowski, dyrektor MOSiR Sierpc.

Radek

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe