Białobłocka pełna błotka

  • 5.12.2018, 09:14 (aktualizacja 05.12.2018 09:16)
  • opr.red.
Białobłocka pełna błotka
.

W poniedziałek w godzinach przedpołudniowych przybył do naszej redakcji zbulwersowany mieszkaniec Sierpca. W krótkich, „żołnierskich” słowach poinformował nas, że ulica Białobłocka, przy której zamieszkuje nie nadaje się do użytku. Stan nawierzchni woła o pomstę do nieba. Ulica jest rozkopana od kilkudziesięciu dni, a na domiar złego aktualnie zostały zabrane z niej maszyny odpowiadające za położenie asfaltu. Ulica jest w opłakanym stanie. Okres jesienny sprzyja tworzeniu się błota. Mieszkańcy taplają się w nim po kostki, a już z cudem graniczy dotarcie do garaży. 
Postanowiliśmy czym prędzej zapytać burmistrza o plany związane z remontem tej ulicy. Jak poinformował nas Jarosław Perzyński, problem jest mu znany i wynika z faktu, że aktualnie brakuje „rąk do pracy”, jeśli chodzi o firmy budowlane. Problem ten dotyczy całej Polski, nie tylko naszego Sierpca. Burmistrz zadeklarował, że temat ulicy Białobłockiej zostanie rozwiązany w możliwie najszybszym terminie.
Mieszkańcom terenów przyległych do ww. ulicy współczujemy i życzymy „anielskiej cierpliwości”. Redakcji nie pozostaje nic innego, jak pilotowanie sprawy i stałe monitorowanie tematu. Mamy nadzieję, że nawierzchnia wkrótce będzie utwardzona, baaa.... asfaltowa!

opr.red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe