INFORMACJA O REALIZACJI ZADAŃ OŚWIATOWYCH

  • 13.12.2018, 12:41 (aktualizacja 13.12.2018 12:45)
  • opr. red.
INFORMACJA O REALIZACJI ZADAŃ OŚWIATOWYCH foto UM
5 grudnia 2018r. w trakcie II Sesji Rady Miejskiej Sierpca radni zostali zapoznani, zgodnie z art. 11 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe, z „Informacją o stanie realizacji przez Miasto Sierpc zadań oświatowych w roku szkolnym 2017/2018”.

Przedstawiający kompleksowe sprawozdanie naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Marek  Zdrojewski omówił m.in. zagadnienia dotyczące organizacji pracy szkół i przedszkoli w kontekście następujących zmian demograficznych, strukturę wydatków, działania związane z wdrażaniem założeń reformy systemu oświaty, realizację obowiązku szkolnego i obowiązku nauki, zakres działań opiekuńczo–wspierających oraz inwestycji i remontów. Rozwinięciem sprawozdania ilustrowanego na bieżąco prezentacją multimedialną były wystąpienia dyrektorów trzech gimnazjów, dla których Miasto Sierpc jest organem prowadzącym, ewidencjonującym lub rejestrującym. Dyrektorzy skoncentrowali się na omówieniu wyników uzyskanych przez uczniów w trakcie tegorocznych egzaminów gimnazjalnych.

opr. red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe