Cykliczne spotkanie samorządowców powiatu sierpeckiego

  • 13.12.2018, 12:45
  • opr. red.
Cykliczne spotkanie samorządowców powiatu sierpeckiego fot. Starostwo Powiatowe w Sierpcu
10 grudnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu odbyło się spotkanie robocze z wójtami i burmistrzami zainicjowane przez starostę sierpeckiego w celu omówienia wspólnych zadań do realizacji w 2019 roku.

Podczas spotkania rozmawiano o inwestycjach drogowych planowanych do realizacji na przyszły rok. Omówiono bieżącą sytuację szpitala w Sierpcu. Poruszono także temat organizacji wspólnych przedsięwzięć m.in. sportowca roku, powiatowych dożynek, a także przeglądu orkiestr dętych.
W spotkaniu brali udział starosta sierpecki Mariusz Turalski, wicestarosta Jarosław Ocicki, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Kopczyński, burmistrz miasta Sierpca Jarosław Perzyński, wójt gminy Gozdowo Dariusz Kalkowski, wójt gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski, wójt gminy Rościszewo Jan Sugajski, wójt gminy Szczutowo Andrzej Twardowski, wójt gminy Zawidz Dariusz Franczak oraz zaproszeni goście.

opr. red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe