„Sierpecka Ponadgminna Świetlica Środowiskowa SPŚŚ”

  • 13.12.2018, 13:40
  • opr. red.
„Sierpecka Ponadgminna Świetlica Środowiskowa SPŚŚ” fot. Starostwo Powiatowe w Sierpcu
10 grudnia w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyła się gala podsumowująca zakończenie projektu pn. „Sierpecka Ponadgminna Świetlica Środowiskowa SPŚŚ”.

W gali udział wzięli starosta sierpecki Mariusz Turalski, wicestarosta Jarosław Ocicki, wójt gminy Rościszewo Jan Sugajski, wójt gminy Zawidz Dariusz Franczak, wójt gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski oraz dyrektorzy szkół i młodzież biorąca udział w projekcie.
Realizacja tego projektu to wspólny sukces powiatu i gmin. Ponad setka dzieci z terenu gmin Mochowo, Rościszewo, Gozdowo i Zawidz bawiła się i uczyła w bezpiecznych warunkach, blisko miejsca zamieszkania.
Starosta podziękował wójtom za dobrą wolę i pomoc w organizowaniu świetlic. Zwrócił się również do dzieci i młodzieży, uczestników projektu, dziękując za trud, za pracę, za chęć uczenia się, poznawania nowych rzeczy.
Projekt realizowany był przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sierpcu.

opr. red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe