„Zamek i nie tylko...”

  • 19.12.2018, 08:29
  • opr.red.
„Zamek i nie tylko...” fot. PDDMS
.

13 grudnia 2018 r. w sali wystawowej Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyła się konferencja naukowa ,,Zamek i nie tylko... Archeologia miasta Sierpca - przeszłość i przyszłość’’. Podczas konferencji dr Artur Różański z Instytutu Archeologii UAM w Poznaniu, mgr Tomasz Olszacki z Pracowni Archeologii TRECENTO w Łodzi oraz dr Andrzej Tucholski z ramienia płockiej Delegatury Mazowieckiego Konserwatora Zabytków dokonali podsumowania rezultatów wykopalisk prowadzonych w latach 2015-2018 w Sierpcu.
 

opr.red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 21.12.2018, 00:06
Czy Wy macie cokolwiek, co nie jest opracowaniem redakcji. Rozumiem potrzebę zamieszczanie informacji prasowych, ale nie powinny one stanowić 90% wszystkich treści.

Pozostałe