WIGILIJNY CZAS W SIERPECKIM UNIWERSYTECIE TRZECIEGO WIEKU

  • 19.12.2018, 08:40 (aktualizacja 19.12.2018, 08:42)
  • (katia)
WIGILIJNY CZAS W SIERPECKIM UNIWERSYTECIE TRZECIEGO WIEKU
Rozpoczął się czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku witryny sklepowe olśniewają blaskiem oferowanych produktów, kupujemy prezenty, stroimy domy. To również czas Wigilii w zakładach pracy, spotkań przeżywanych w gronie współpracowników, dzielenia się opłatkiem. To nas zbliża, daje możliwość choć na chwilę zasiąść przy wspólnym stole.

12 grudnia w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu spotkanie wigilijne zorganizował także Sierpecki Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wśród zaproszonych gości obecni byli Mariusz Turalski - starosta powiatu sierpeckiego, Jarosław Perzyński - burmistrz Sierpca, ks. Tomasz Kadziński - dziekan dekanatu sierpeckiego, Ewa Wysocka - była dyrektor CKiSz-u w Sierpcu, która od powstania SUTW- u jest z nim bardzo związana. Nie zabrakło ciepłych słów skierowanych do słuchaczy SUTW-u, życzeń zdrowia, pogody ducha składanych przez dyrektora CKiSz-u Jarosława Żmijewskiego oraz zaproszonych gości. Dla wszystkich zgromadzonych tego dnia w sali lustrzanej wystąpił zespół uniwersytecki „Dziewczyny Karola”, który przywitał zebranych przepięknymi kolędami. Wszyscy słuchacze Sierpeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, dzieląc się opłatkiem, składali sobie najserdeczniejsze życzenia, z uśmiechem mówiąc o swoich latach, życzyli sobie wielu wspaniałych przedsięwzięć, wspólnych wyjazdów, chęci do życia i otwartości na ludzi.
Cieszy fakt, że społeczność Sierpeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku jest przykładem wspaniałej integracji, otwartości, chęci i pasji życia.

(katia)

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe