Dobry występ naszych drużyn

  • 19.12.2018, 09:08
  • Tyrion
Dobry występ naszych drużyn
15 grudnia pod balonem stadionu Wisły Płock został zorganizowany Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN. W zawodach, które stają się tradycją zimowych zmagań, wzięło udział 18 drużyn, z tego 3 z naszego regionu: Kasztelan Sierpc, Orzeł Goleszyn i Skrwa Łukomie. 

Zespoły zostały podzielone na 3 grupy po 6 ekip i grały każdy z każdym, a z grup awansowały pierwsze dwie i dwie trzecie drużyny. W grupie A nie było przedstawiciela powiatu sierpeckiego, a  awans uzyskały: Mazur Gostynin, Start Proboszczewice i Unia Czermno. W grupie B znalazły się ekipy Kasztelana i Skrwy. Nasze zespoły uzyskały następujące wyniki: Kasztelan-Amator 0:2, Błyskawica-Skrwa 0:2, Kasztelan-Stoczniowiec 2:2, Amator-Skrwa 2:1, Skrwa-Zjednoczeni 2:1, Kasztelan-Błyskawica 1:2, Skrwa-Stoczniowiec 4:0, Zjednoczeni-Kasztelan 1:3. W meczu derbowym Skrwa-Kasztelan padł remis 1:1, a gole zdobywali Jastrzębski dla Skrwy i Mazurowski dla Kasztelana. Promocję do dalszych gier w tej grupie uzyskali Amator i Skrwa. Kasztelan zajął dopiero 5. miejsce i nie kontynuował zawodów. 
W grupie C zagrał Orzeł i uzyskał wyniki: Wisła Duninów-Orzeł 0:2, Skra-Orzeł 2:3, Orzeł-Zryw 2:2, Orzeł-Świt 1:1, Orzeł-Błękitni Gąbin 8:2. Orzeł zwyciężył tę grupę i w ćwierćfinale spotkał się z Unią Czermno. W meczu było 2:2, jednak Orzeł lepiej bił rzuty karne i wygrał 3:2. Skrwa w ćwierćfinale przegrała ze Skrą Drobin 4:2. W dalszej grze Skrwa grała o miejsca i wygrała ze Świtem Staroźreby 2:0, a w meczu o 5. miejsce uległa po karnych Amatorowi Maszewo 2:3 (w meczu 1:1). Orzeł grał dalej i w półfinale wygrał ze Startem Proboszczewice po karnych 3:1 (w meczu 2:2). W wielkim finale Orzeł wyraźnie przegrał ze Skrą Drobin 0:5 i ostatecznie zajął II miejsce w tym dobrze obsadzonym turnieju. Skrwa zajęła VI miejsce, najsłabiej wypadł Kasztelan, który został sklasyfikowany na dalszych lokatach.   

Nasze drużyny wystąpiły w składach: 
Orzeł: P.Kwaśniewski - M.Kądalski, M.Biegański, D.Domeradzki, D.Ziemczyk, J.Kotecki, P.Wojciechowski, J.Rutkowski, K.Kitombo, K.Nowakowski

Skrwa: K.Piankowski – M.Beksa, K.Sowiński, P.Karczewski, A.Jastrzębski, A.Karczewski, P.Brzoza, D.Kaczmarczyk

Kasztelan: P.Zieliński – J.Kułaga, Ł.Pniewski, A.Ambrochowicz, D.Klepczyński, T.Braniecki, W.Mazurowski, D.Koryto, A.Żuchniewic, B.Śmigrodzki, D.Kotkiewicz, Ł.Paczkowski

Wicekrólem strzelców turnieju został Mateusz Biegański (Orzeł) z 11 golami.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe