Wigilie w Centrum Kultury i Sztuki

  • 2.01.2019, 10:04 (aktualizacja 02.01.2019 10:06)
  • (katia)
Wigilie w Centrum Kultury i Sztuki
Wigilijny czas objął również Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, w którym, jak co roku, odbyły się spotkania wigilijne grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych działających na co dzień w CKiSz-u.

„To szczególne momenty - mówią instruktorzy - pozwalające, poza wspólnymi koncertami czy spektaklami, aby w jednym czasie i miejscu zebrać wszystkich uczestników zajęć, zatrzymać się na chwilę, złożyć sobie życzenia, pobyć ze sobą. Rok 2018 był dla naszych podopiecznych i dla nas bardzo wymagający, intensywny i obfitujący w wiele ciekawych, ale trudnych przedsięwzięć, a także licznych konkursów. Takie spotkania są więc też doskonałą okazją do podsumowania roku, wspomnień sukcesów i planów na rok następny”. A tych, rzecz jasna, grupom nie brakuje. Już od stycznia zapraszają na spektakle i koncerty.

(katia)

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe