Gminny Turniej Tenisa Stołowego pod honorowym patronatem pana Krzysztofa Korpolińskiego

  • 09.01.2019, 09:15 (aktualizacja 09.01.2019, 09:21)
  • Katarzyna Dyja
Gminny Turniej  Tenisa Stołowego pod honorowym patronatem pana Krzysztofa Korpolińskiego
.

14 grudnia 2018 roku Szkoła Podstawowa w Sudragach gościła miłośników plastikowej piłeczki na Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego „Dla Niepodległej”. Honorowy patronat nad turniejem objął Krzysztof Korpoliński, wójt gminy Sierpc. Do udziału przystąpili młodzi tenisiści stołowi ze szkół podstawowych z Bledzewa, Goleszyna, Suska i Sudrag pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Głównym celem Turnieju było rozwijanie sprawności fizycznej i zainteresowań sportowych, integracja młodzieży z różnych środowisk  oraz uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w związku z ogłoszeniem roku szkolnego 2018/2019 rokiem Niepodległej. Rozgrywki przebiegały w duchu fair play.
Uroczystego wręczenia statuetek i dyplomów zwycięzcom Turnieju „Dla Niepodległej” dokonali wójt Krzysztof Korpoliński, Kazimierz Kuligowski, radny gminy Sierpc i Iwona Wiśniewska, p.o. dyrektora Szkoły Podstawowej w Sudragach. Całość prowadziła Katarzyna Dyja, opiekunka Szkolnej Sekcji TS.
Puchary i dyplomy  wręczono także zuchom za udział w turnieju  „Gry i zabawy z Tenisem Stołowym w tle”, który został rozegrany dzień wcześniej.

Katarzyna Dyja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe