Najpopularniejszy Dzielnicowy 2018 roku

  • 16.01.2019, 08:54 (aktualizacja 16.01.2019, 09:16)
  • red.
Najpopularniejszy Dzielnicowy 2018 roku
Komenda Powiatowa Policji ogłosiła konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018” z terenu powiatu sierpeckiego. Do 31 stycznia każdy mieszkaniec będzie mógł oddać głos i wskazać dzielnicowego, który zasługuje na wyróżnienie.

Chcąc wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić anonimowa ankietę i pozostawić ją w wyznaczonych do tego miejscach, tj. w Urzędzie Miasta Sierpc, Starostwie Powiatowym czy Urzędach Gmin z terenu powiatu sierpeckiego. Można również ankietę dostarczyć do Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu oraz Posterunków Policji  Wzór ankiety w formacie pdf można pobrać poniżej ze strony Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu i wypełnioną ankietę przesłać na adres: Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu, ul. Kilińskiego 24C, 09-200Sierpc,z dopiskiem „Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2018”.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe