Świątecznie w tenisa stołowego

  • 16.01.2019, 09:12
  • Radek
Świątecznie w tenisa stołowego
.

Sport można uprawiać zawsze. Nie przeszkadza w tym nawet okres świąteczny. W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Osieku tym razem zorganizowano turniej tenisa stołowego. Zawodników do turnieju przygotowała Lidia Kobuszewska, która wspólnie z nauczycielem wf. Łukaszem Wróblewskim prowadziła imprezę. W turnieju rozegrano ponad czterdzieści meczów. 
W kategorii dziewcząt z klas IV-VI pierwsze miejsce wywalczyła Julia Majerska, druga była Karolina Pietrzak, trzecia Karolina Bieńkowska, a czwarta Julia Jarosińska. Wśród dziewcząt z klas VII-VIII pierwsze miejsce wywalczyła Martyna Świeczkowska, drugie Wiktoria Malanowska, trzecie Julia Siwakowska, a czwarte Małgorzata Kuźniewska. Wśród nauczycielek wygrała Ewa Otocka przed Kingą Skorupską, Anną Brzezińską i Martyną Brzezińską. 
W kategorii chłopców z klas IV-VI wygrał Wojciech Sałapat, drugi był Adam El-Sawy, trzeci Łukasz Pilichowski. W kategorii klas VII-VIII na pierwszej pozycji zawody ukończył Jakub Grabowski, drugi był Bartosz Sadecki. Na podium stanął także Kacper Kamiński, a tuż za nim Dawid Pałka. 
Medale oraz słodycze wręczał dyrektor szkoły Mirosław Ziółkowski.

Radek

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe