Zwrot podatku

  • 23.01.2019, 12:39 (aktualizacja 23.01.2019, 12:42)
  • opr. red.
Zwrot podatku
Wraz z nowym rokiem weszła w życie ustawa z 9 listopada 2018 roku o zmianie ustawy o zwrocie podatku akcyzowego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej. 

Zgodnie z treścią ustawy rolnicy mogą ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego m.in.  na podstawie średniej rocznej liczby dużych jednostek przeliczeniowych bydła będącego własnością rolnika w roku poprzedzającym rok, w którym został złożony wniosek o zwrot podatku. W związku z wnioskiem, który należy złożyć do wójta, burmistrza lub prezydenta producent rolny może zwrócić się do ARiMR o wydanie dokumentu zawierającego informację o liczbie DJP bydła na potrzeby wniosku o zwrot podatku akcyzowego. 

opr. red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe