Patrz. Oto teatr…

  • 23.01.2019, 13:00
  • Radek
Patrz. Oto teatr…
.

„Patrz. Oto teatr, przyszedłeś boś chciał, bo tu mądrzej lub chociaż zabawniej…” –  śpiewał Zbigniew Wodecki. I jak nie przyznać racji tym słowom? Kiedy wchodzi się do takich miejsc, zostaje tylko kontakt widz – scena. Każdy przeżywa spektakl po swojemu, każdy inaczej, każdy pięknie. Bo to co mamy w naszym wnętrzu, tego nam nikt nie zabierze. 
Mieszkańcy Sierpca, mieszkańcy Osiedla nr 4 w Sierpcu też byli w teatrze. Pojechali na zaproszenie zarządu osiedla i radnych Rady Miejskiej w Sierpcu Wojciecha Skorłutowskiego i Krzysztofa Skrzyńskiego. Pięćdziesięcioro czworo mieszkańców skorzystało z tego z zaproszenia. Na pewno było warto, bowiem w komedii „Nic Nie Gra” występowali tacy aktorzy jak Stefan Friedmann czy Sylwia Krawiec. W przedstawieniu wybitni aktorzy wcielili się w role amatorów, chcących odegrać poważną sztukę – kryminał. 
Taki wspólny wyjazd jednoczy. Jednoczy mieszkańców osiedla jeszcze bardziej. Każda taka inicjatywa pogłębia więzi. Należy pogratulować pomysłu zarządowi i radnym oraz życzyć kolejnych.

Radek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe