Rewelacyjny występ Kasi Rajkowskiej

  • 23.01.2019, 13:10
  • opr. red.
Rewelacyjny występ Kasi Rajkowskiej
W dniach 11-13 stycznia w Wałbrzychu rozegrany został II Grand Prix Polski Żaczek w tenisie stołowym. Do walki o prymat stanęło około 90 zawodniczek w tej kategorii wiekowej, wśród nich Kasia Rajkowska, która na I GPP w Zielonej Górze była szósta.

Poziom żaczek jest bardzo wysoki, a młoda zawodniczka z Jeżewa jest pierwszy rok żaczką. Turniej grupowy pokazał, że jest w świetnej formie. Wszystkie rywalki uległy zawodniczce z Jeżewa w stosunku 3:0. Kolejny mecz z czopiarką z Kołaczkowa był trochę bardziej zacięty, ale to Kasia wygrała go w stosunku 3:0. Jak to mówią, im dalej w las, tym więcej drzew. Mecz o wejście do czołowej ósemki z rywalką ze Szczytnik przyniósł więcej emocji. Po dwóch setach było 1:1. Kolejne dwa zawodniczka z Jeżewa wygrała i mogła się cieszyć z kolejnego sukcesu. O wejście do czołowej czwórki na drodze Kasi stanęła rywalka z Grodziska Aleksandra Oskiera. Wielokrotnie spotykały się dziewczyny ze sobą, by walczyć o czołowe miejsca na Mazowszu. Pierwszy set padł łupem jeżewianki. Kolejny, bardzo zacięty, zakończył się podobnie jak i dwa następne zwycięstwem zawodniczki z Grodziska. O czołową szóstkę Kasia stoczyła jeszcze dwa pojedynki, z których jeden wygrała z zawodniczką z Orzesza. Szóste miejsce w Polsce to olbrzymi sukces. Kasią interesują się już trenerzy kadry Polski, np. Leszek Kucharski mówił, że z taką zawodniczką chętnie by podjął pracę. 

opr. red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe