Nie było z nim kontaktu

  • 30.01.2019, 08:15
  •  opr. S.K.
Nie było z nim kontaktu
Informacja o zdarzeniu wpłynęła z Centrum Powiadamiania Ratunkowego Radom 21 stycznia o godz. 8.00. Po przybyciu na miejsce zdarzenia w Majkach Małych jednostka Powiatowej Straży Pożarnej ustaliła, w mieszkaniu przebywa mężczyzna, z którym nie ma kontaktu.

W chwili przyjazdu straży pożarnej na miejscu zdarzenia nie było policji i zespołu ratownictwa medycznego. Ustalono, że w mieszkaniu przebywa starszy mężczyzna, który nie był widziany od dwóch dni i z którym nie ma kontaktu. Podjęto decyzję o otwarciu drzwi wejściowych do mieszkania. Przy pomocy wkrętarki rozwiercono zamek w drzwiach. W trakcie rozwiercania na miejsce dotarł zespół ratownictwa medycznego. Po rozwierceniu zamka ratownicy weszli do mieszkania. Mężczyzna znajdował się na łóżku. Ratownik ustalił, że mężczyzna nie żyje, stało się to  najprawdopodobniej z przyczyn naturalnych. Na miejsce zdarzenia dotarli funkcjonariusze policji. Po tych czynnościach miejsce objęte działaniem ratowniczym zostało przekazane przybyłemu bratu zmarłego. 

 opr. S.K.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe