Sportowcy z wizytą u premiera

  • 06.02.2019, 08:20
  • opr. red
Sportowcy z wizytą u premiera fot. Krystian Maj/KPRM
1 lutego dzieci i młodzież z SLKS Olimpijczyk Jeżewo uczestniczyły w spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 

Sportowcy podczas wizyty mogli poczuć się jak minister, ponadto zwiedzili budynek Kancelarii oraz rozegrali mecz tenisa stołowego z szefem rządu. Podczas wizyty dzieci zwiedziły budynek oraz poznały jego historię. Miały możliwość obejrzenia najciekawszych pomieszczeń, w których zapadają ważne decyzje, przyjmowani są zagraniczni goście oraz odbywają się konferencje prasowe.
Zawodnicy klubu Olimpijczyk Jeżewo przekazali także panu premierowi obraz od wójta gminy Zawidz Dariusza Franczaka wykonany podczas pleneru rzeźbiarsko – malarskiego.

opr. red

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe