Diamentowe Gody

  • 06.02.2019, 08:26
  • opr. red., UG Zawidz
Diamentowe Gody
Swoją 60 rocznicę pożycia małżeńskiego w Urzędzie Gminy Zawidz świętowali państwo Teresa i Stanisław Witkowscy oraz Aleksandra i Zdzisław Winniccy.

Złączeni uczuciem i wzajemną ufnością powiedzieli sobie słowo „tak” i włożyli obrączki. Mimo różnych przeciwności losu przyrzeczenia danego sobie dotrzymali. Możliwe to było tylko dlatego, że darzyli się wzajemnym uczuciem i poszanowaniem. Od wójta gminy Zawidz Dariusza Franczaka, przewodniczącej Rady Gminy Mirosławy Karwowskiej oraz kierownik USC Sylwii Kluski jubilaci odebrali  przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Nie zabrakło gratulacji i życzeń. Po zakończeniu części oficjalnej jubilaci oraz wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz okolicznościowy tort. Wszyscy jubilaci są ambasadorami miłości oraz wzorem zgody dla wszystkich, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim. Należy im się szacunek i wyrazy uznania za przykład, jaki dają młodemu pokoleniu, szczerze powtarzając formułę przysięgi małżeńskiej – „w zdrowiu i chorobie, dopóki śmierć nas nie rozłączy”.

opr. red., UG Zawidz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe