Ferie z kulturą

  • 06.02.2019, 08:38 (aktualizacja 06.02.2019, 08:39)
  • (katia)
Ferie z kulturą
„Z górki na pazurki”- to hasło, które przyświecało dzieciom spędzającym czas ferii zimowych w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

W dniach 28 stycznia-1 lutego w CKiSz-u w Sierpcu odbyły się tradycyjnie Ferie z Kulturą pod hasłem „Z górki na pazurki”, organizowane w ramach akcji Zima w Mieście. Dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach prowadzonych przez instruktorów. Były zabawy i animacje z wykorzystaniem chusty animacyjnej, mini konkursy, a także tory przeszkód czy zabawy parateatralne. Za pomocą instrumentów perkusyjnych  uczestnicy zajęć tworzyli i odgrywali też proste melodie. Codziennie odbywały się również zajęcia plastyczne. Tu panowała iście kreatywna atmosfera, bowiem każdego dnia dzieci pracowały nad inną formą plastyczną, np. tworzyły maski karnawałowe, zimowe krajobrazy, kukiełki bałwanków i reniferów do zabaw w teatr, a także lampiony ozdobione zimowymi motywami. Zajęcia, jak podkreślali instruktorzy, miały rozwijać dziecięcą wyobraźnię, pobudzać kreatywność i integrować uczestników dzięki wspólnej zabawie.

(katia)

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe