Spotkanie noworoczne

  • 06.02.2019, 08:52 (aktualizacja 06.02.2019, 08:54)
  • opr. red.
Spotkanie noworoczne FOT. Fb Z.Tomaszewski Wójt Gminy Mochowo 
W Mochowie w sali bankietowej Urzędu Gminy zorganizowano „Spotkanie Noworoczne” dla mieszkańców. Wzięli w nim udział  przedstawiciele jednostek, instytucji oraz każdy, kto swoim działaniem wpływa na poprawę życia mieszkańców gminy Mochowo.

Na początku spotkania wójt Zbigniew Tomaszewski omówił wszystkie inwestycje, jakie zostały przeprowadzone na terenie gminy w roku ubiegłym. Łącznie wydatkowano na ten cel około 9,7 mln zł, w tym pozyskano ok. 2,5 mln zł ze środków zewnętrznych. Na koniec wypowiedzi poinformował o planach na ten rok. Potem kolejno głos zabrali zaproszeni goście. Całość spotkania uświetniły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ligowie, które przygotowały program artystyczny. 
Na zakończenie Zbigniew Tomaszewski kieliszkiem szampana wzniósł z wszystkimi noworoczny toast. Potem już tylko życzenia noworoczne i wszyscy obecni zostali zaproszeni na tort i przygotowany poczęstunek.

opr. red.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanka Gminy Mochowo
Mieszkanka Gminy Mochowo 06.02.2019, 21:36
Z tego co wiem to Urząd Gminy w Mochowie nie posiada sali bankietowej.Szkoda, że spotkanie było tylko dla wybranych ,co wynika z nagłówka relacji "Wzięli w nim udział.....,każdy kto swoim działaniem wpływa na poprawę życia mieszkańców Gminy Mochowo"

Pozostałe