Obóz młodych piłkarzy

  • 06.02.2019, 08:54
  • TL
Obóz młodych piłkarzy
Siódmy rok z rzędu w ferie zimowe zarząd klubu MKS Kasztelan organizuje obóz sportowy dla piłkarzy grup młodzieżowych swojego klubu. 

Drużyna Junior prowadzona przez trenera Krzysztofa Pniewskiego w pierwszym tygodniu ferii trenowała w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Treningi odbywały się dwa razy dziennie w godz. 9.00 - 10.30 i 15.00 - 16.30.
W tym roku głównym celem obozu było przepracowanie metod treningowych dla sektorów: różne systemy taktyczne, odmienne ukierunkowanie i koordynacja, odmienne metody treningowe, różne scenariusze kontekstualne. Ostatni dzień obozu to turniej wewnętrzny i siatkonoga. 
Ten tygodniowy obóz sportowy jest bardzo ważny dla tej grupy młodzieży, pozwala jej się zintegrować i na sportowo spędzić wolny czas. Kapitan drużyny Łukasz Pniewski, który notabene puka już do kadry seniorskiej Kasztelana, w rozmowie z „Kurierem Sierpeckim” przyznał, że ten wspólny trening ma olbrzymi wpływ na nich – młodych zawodników. Pozwala doskonalić elementy, na które nie zawsze jest czas w ciągu sezonu. Z tego powodu bardzo dziękują zarządowi klubu Kasztelan za organizację obozu, a pani dyrektor Hannie Kurcie oraz przewodniczącemu Rady Miasta panu Darkowi Malanowskiemu za udostępnienie hali sportowej. Dodał też, że dziękują prezesowi panu Adamowi Lipińskiemu za sponsorowanie zajęć na basenie i wspólnego obiadu. Jako drużyna jesteśmy mu bardzo wdzięczni – podkreślił Łukasz Pniewski. 

Kadra MKS KASZTELAN Junior, która brała udział w zajęciach, to: 
M.Olszewski, K. Sosiński, M.Zintek, R.Szablewski, O.Kordyzon, K.Kamiński, J.Grabowski, A.Pawlak, A.Piotrowski, A.Umiński, B.Gołębiewski, B.Borowski, B.Górecki, B.Kołodziejski, M. Kołodziejski, M.Błażejewski, M.Brzeziński, P.Olszewski, J.Żółtowski, R.Witkowski i Łukasz Pniewski. Prowadzącym obóz i jednocześnie trenerem młodych piłkarzy jest Krzysztof Pniewski.

TL

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe