Przygotowania do sezonu czas zacząć

  • 20.02.2019, 09:48 (aktualizacja 20.02.2019 09:51)
  • TL
Przygotowania do sezonu czas zacząć
Na poważnie ruszyły przygotowania naszych drużyn do wznowienia rozgrywek ligowych. Przyjmują one różne formy i każda z drużyn inaczej zaplanowała sobie ten okres przygotowawczy.

Kasztelan Sierpc
"Piwosze" zaczęli przygotowania najwcześniej i mają za sobą już trzy mecze kontrolne. W minionym tygodniu piłkarze Kasztelana wybiegali na murawę dwukrotnie. Najpierw zmierzyli się ze Żbikiem Nasielsk. W tej kontrolnej potyczce goli nie było. W drugim meczu Kasztelan zmierzył się z Pomorzaninem Toruń. W odróżnieniu od spotkania z Nasielskiem, mieliśmy prawdziwy grad goli, gdyż padło ich aż 8. Grający w IV lidze kujawsko-pomorskiej Pomorzanin postawił sierpczanom ciężkie warunki i do przerwy wysoko prowadził 3:0, mimo iż to sierpczanie mieli więcej z gry. Po zmianie stron Kasztelan nie odpuścił odrobił straty. Mecz był zacięty i mógł się kibicom podobać. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 4:4. W naszej drużynie na listę strzelców wpisali się: B.Śmigrodzki, D.Mitura x2 i D.Klepczyński.
Kasztelan zagrał w składzie: P.Zieliński, P.Winnicki, W.Mazurowski, J.Kułaga, A.Ambrochowicz, D.Klepczyński, A.Żuchniewicz, D.Mitura, B.Śmigrodzki, D.Kotkiewicz, testowany. Grali również: Ł.Paczkowski, S.Krajewski, J.Sobczak oraz juniorzy: R.Witkowski, A.Piotrowski, P.Żółtowski.

Orzeł Goleszyn 
Drużyna z Gminy Sierpc rozegrała do tej pory dwa mecze. Przed tygodniem przegrała z Wisłą II Płock 7:0, zaś w tym tygodniu uległa Spójni Mała Wieś 3:0. Oczywiście wyniki nie świadczą o jakości tych spotkań gdyż potyczka z płocczanami faktycznie była jednostronna, to mecz ze Spójnią mimo wyniku był raczej wyrównany. Orzeł zagrał w następującym składzie: testowany, (46 Wysinski) - Kądalski, Nowak, Pruszkowski, Rutkowski, Borowski, Szczepkowski, Domeradzki, Suliński, Wojciechowski, Biegański. Grali również: Kurkiewicz, testowany, testowany.
Dalsze zaplanowane sparingi Orła wyglądają następująco:
16.02.19 Zryw Bielsk - godz. 19:00 - boisko Stoczniowca w Płocku 
23/24.02.19 Wisła Duninów 
27.02.19 Kasztelan Sierpc
02/03.03.19 Tłuchovia Tłuchowo
09/10.03.19 Skra Drobin
15/16.03.19 Start Proboszczewice 

Pogoń Słupia
Drużyna beniaminka Ligi Okręgowej dopiero „budzą się z zimowego snu”. Brali oni udział w turnieju LZS o którym pisaliśmy przed tygodniem, ale meczy sparingowych jeszcze nie rozgrywali. Te są zaplanowane następująco:
17-02-2019 godz.15 Tłuchowia Tłuchowo 
24-02-2019 godz.13 Spójnia Mała Wieś 
2-03-2019 godz.17 Wkra Bieżuń 
9-03-2019 godz.16 Błękitni Raciąż 
16-03-2019 godz.14 Błękitni Gąbin

Skrwa Łukomie
Najsłabsza z naszych drużyn występujących w LO, rozpoczęła przygotowania od turniejów halowych. Ma za sobą ich już trzy. W miniony weekend piłkarze Łukomia wzięli udział w turnieju charytatywnym w Drobinie na rzecz Macieja Koziorowskiego, piłkarza Skry, który uległ wypadkowi i potrzebne są fundusze na leczenie. To cykliczny turniej organizowany przez Skrę Drobin na rzecz swojego wychowanka. Skrwa w turniejach prezentuje się bardzo dobrze i po drugim miejscu w turnieju LZS, w zawodach w Drobinie również zajęli 2. miejsce co na 12. drużyn które wzięły udział w turnieju jest wynikiem przyzwoitym. Skrwa niebawem podobnie jak Pogoń ruszy na murawę na mecze sparingowe. Wyglądają one następująco:
16.02.19 Wkra Bieżuń
24.02.19 Skrwa Skrwilno
3.03.19   Sparta Mochowo
10.03.19 Juniorzy Skrwa Łukomie
17.03.19 Spójnia Mała Wieś
Prawdopodobnie będzie jeszcze jeden z meczy jednak nie jest jeszcze potwierdzony.

TL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe