Gościnnie Magdalena Zawadzka

  • 27.02.2019, 11:32 (aktualizacja 27.02.2019, 11:34)
  • (katia)
Gościnnie Magdalena Zawadzka
„Podłoga i kobieta powinny być porządnie napastowane”- tak, żartobliwie, 18 lutego w czasie spotkania z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą” opowiadała Magdalena Zawadzka - aktorka teatralna i filmowa, która była gościem w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Magdalena Zawadzka - znana publiczności głównie z roli Basi Wołodyjowskiej –  to aktorka wielowymiarowa, ciekawa, a przy tym bardzo kontaktowa, mająca ogromne pokłady ciepła. Całe spotkanie przebiegło właśnie w takiej atmosferze. Zawadzka opowiadała o swoich początkach teatralnych, pracy w telewizji, okraszając to anegdotkami z życia osobistego, szczególnie relacji z Gustawem Holoubkiem –  partnerem w życiu i na scenie. W spotkaniu z nią czuło się ogromną klasę aktorki, ale także dystans do siebie i świata, pełną świadomość tego, kim jest jako aktorka, ale również jako matka, żona, kobieta.
W czasie wieczoru z Magdaleną Zawadzką nie zabrakło również możliwości wykonania wspólnego zdjęcia i otrzymania autografów od aktorki, tym bardziej, że podczas spotkania można było nabyć napisane przez nią trzy pozycje książkowe. Spotkanie, tradycyjnie, poprowadził Leszek Bonar –  dziennikarz radiowy.

(katia)

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe