Nominacja

  • 27.02.2019, 11:38 (aktualizacja 27.02.2019, 11:39)
  • opr. SK 
Nominacja
Inicjatywa z Sierpca nominowana w kolejnym plebiscycie z „Tumskiego Wzgórza”. W kategorii „W regionie” zostało docenione sierpeckie spotkanie ze sztuką, które miało miejsce we wrześniu ubiegłego roku.

Mowa o spektaklu „Dziady” w wykonaniu artystów Teatru Dramatycznego w Płocku, wystawionym w ruinach sierpeckiego, średniowiecznego kościoła św. Krzyża. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych „Nasze Zatorze”, które na ten cel pozyskało środki z urzędu marszałkowskiego w kwocie 25 tys. zł. W ogłoszonym, kolejnym plebiscycie nominacje otrzymali prezes Stowarzyszenia Piotr Rzeszotarski wraz z koordynatorem Edytą Jagodzińską.

opr. SK 
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe