Od kwietnia - Punkt Obsługi

  • 07.03.2019, 10:16
  • opr. SK
Od kwietnia - Punkt Obsługi fot. Starostwo Powiatowe
Od kwietnia tego roku każdy mieszkaniec powiatu już w Sierpcu będzie mógł załatwić wszelkie formalności związane z przyłączem do sieci energetycznej.

W lutym miało miejsce kolejne spotkanie starosty sierpeckiego z dyrektorem generalnego płockiego oddziału Energi- Operator, podczas którego ustalono, że w pierwszej kolejności w siedzibie regionu zacznie funkcjonować Punkt Obsługi Klienta. W dalszej części spotkania omówiono pozostałe plany inwestycyjne. Obecnie przygotowywana jest procedura przetargowa na realizację inwestycji w gminie Rościszewo. Polegać ona będzie na zdemontowaniu linii niskiego napięcia o długości 730 metrów oraz ponownego montażu polegającego na ułożeniu linii kablowej. Ponadto w ramach zadania zostanie wykonanych 8 przyłączy oraz wbudowanie 2 złącz do zasilenia nowych klientów.

opr. SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe