Przygotowania pełną parą

  • 7.03.2019, 11:00
  • TL
Przygotowania pełną parą
Kolejny tydzień przygotowań do sezonu drużyn z naszego powiatu.

Kasztelan Sierpc
Kasztelan w tym tygodniu rozegrał 2 mecze kontrolne. Najpierw w środę zmierzył się z Deltą Słupno, której uległ 1:2, a w sobotę rywalem była Sparta Brodnica. Mecz był zacięty, mimo iż to mecz kontrolny. Padł w nim wynik 3:2 dla Kasztelana, a do siatki trafiali: Daniel Mitura, Sebastian Krajewski i Michał Dzięgielewski. Po spotkaniu trener Artur Wyczałkowski był zadowolony, choć narzekał na skuteczność i na proste błędy w obronie, które spowodowały stratę goli. Kasztelan zagrał w składzie: P.Zieliński – J.Kułaga, W.Mazurowski, B.Błachnio, P.Winnicki, A.Żuchniewicz, D.Mitura, D.Klepczyński, D.Koryto, B.Śmigrodzki, F.Orłowski. Grali również: M.Dzięgielewski, D.Kotkiewicz, S.Krajewski, J.Sobczak, Ł.Paczkowski.

Orzeł Goleszyn 
Orzeł  grał w tym tygodniu z Tłuchovia Tłuchowo. Mieliśmy w tym meczu iście hokejowy wynik, a lepsi okazali się gracze z Tłuchowa, którzy wygrali 8:5. Gole dla Orła zdobywali: 2 D.Ziemczyk, P.Borowski, K.Nowak, J.Kotecki. W meczu zagrali: zawodnik testowany – zawodnik testowany, K.Nowak, G.Pruszkowski, K.Nowakowski, P.Wojciechowski, I.Kurkiewicz, zawodnik testowany, P.Borowski, D.Ziemczyk, J.Kotecki, zawodnik testowany.  

Pogoń Słupia
Pogoń Słupia w meczu kontrolnym spotkała się z Wkrą Bieżuń. Niedysponująca kilkoma podstawowymi zawodnikami Pogoń uległa rywalom 0:5. Słupia zagrała w składzie: Ar.Grabowski, K.Łęcki, P.Figielski, zawodnik testowany, M.Sobczak, M,Bonkowski, G.Florkowski, K.Kamiński, A.Sawicki, J.Sobczak, Ł.Kowalewski. Grali po przerwie: P.Mysielski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Ad.Grabowski, Ł.Piłat. 

Skrwa Łukomie
Skrwa rozegrała swój mecz w Rypinie, a sparingpartnerem była inna drużyna z naszego regionu Sparta Mochowo. Łukomianie okazali się wyraźnie lepsi i zwyciężyli 6:0. Na listę strzelców wpisali się: Mariusz Beksa, Arkadiusz Jastrzębski, Piotr Sadowski i Patryk Karczewski, który zaliczył hattricka, bodajże pierwszego w karierze. Skrwa zagrała w składzie: M.Tyburski – Ma.Beksa, Mi.Beksa, D.Wolak, M.Wolak, J.Beksa, A.Jastrzębski, A.Magge, P.Sadowski, P.Górecki, P.Karczewski. Wystąpili również: A.Pesta, C.Karczewski, D.Kaczmarczyk, K.Sowiński. 

TL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe