Strażacy o Puchar Starosty

  • 7.03.2019, 11:05
  • TL
Strażacy o Puchar Starosty
W niedzielne przedpołudnie w Mochowie rozegrano finał Powiatowy Halowego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Starosty Sierpeckiego.

 W zawodach wzięło udział 5 Drużyn OSP z Powiatu Sierpeckiego: Mochowo, Lelice, Warzyn-Skóry, Gójsk i Zawidz. Zgodnie z regulaminem Turnieju prawo udziału miały jednostki OSP powiatu sierpeckiego wyłonione z eliminacji gminnych. Niestety na zawody nie dojechali reprezentacji z gminy Rościszewo. 
Otwarcia imprezy dokonał Starosta Sierpecki Mariusz Turalski oraz wójt Gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski. Turniej był zacięty, a wśród kibiców nie zabrakło wójtów gmin Mochowo (Zbigniew Tomaszewski) i Sierpc (Krzysztof Korpoliński). Zwycięstwo w zawodach zgodnie z oczekiwaniami zajęła drużyna Warzyn-Skóry, w których barwach grało kilku ligowców. Dobre wrażenie pozostawiła po sobie drużyna OSP Gójsk, która urwała punkt zwycięzcom, a nieoczekiwanie przegrała z Mochowem, która dla odmiany liczyła na wysokie miejsce, a zwycięstwo z Gójskiem było ich jedyną zdobyczą punktową. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Dawid Szczepkowski (Warzyn-Skóry), Przemysław Siwkowski (Gójsk), Jan Giziński (Zawidz), Kamil Rajkowski (Lelice), Bartosz Włodarski (Mochowo). Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a najlepsi zawodnicy statuetki.

 

TL

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe