Powalone konary

  • 13.03.2019, 08:59
  • SK
Powalone konary
W ostatni weekend nad Polską przeszły silne wichury, w samym powiecie sierpeckim strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej aż sześć razy wyjeżdżali do przewróconych drzew i oberwanych gałęzi torujących drogi powiatowe.

Pierwsze wezwania miały miejsce 9 marca w godzinach popołudniowych. W miejscowości Lelice na ulicy Parkowej leżał konar drzewa stwarzający zagrożenie w ruchu drogowym. Obecni na miejscu strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przy pomocy piły spalinowej uprzątnęli wiatrołom. Kolejne takie zdarzenie miało miejsce zaledwie dwadzieścia minut później w miejscowości Bożewo. Następnego dnia, tj. 10 marca straż aż pięciokrotnie została wezwana do stwarzających zagrożenie leżących drzew na drogach powiatowych. Pierwszy raz o 3 nad ranem w Kręćkowie, potem kolejno tuż po 8.00 rano w Ligowie, po godzinie 11.00 w Szczutowie, o godzinie 12.00 w Sierpcu  na ul. Narutowicza, oraz o godz. około 18.00 w Sulkowie Rzecznym .

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe