Dzień Sołtysa w Borkowie Wielkim

  • 13.03.2019, 09:08
  • SK
Dzień Sołtysa w Borkowie Wielkim fot. SK
Dzień Sołtysa to święto obchodzone w Polsce w gminach wiejskich w dniu 11 marca. O tym święcie pamiętały władze gminy Sierpc, które w poniedziałek spotkały się z sołtysami mijającej kadencji.

Spotkanie miało miejsce w Borkowie Wielkim. Tego dnia wśród zaproszonych sołtysów zasiedli m.in. Waldemar Olejniczak, poseł na Sejm RP, starosta Mariusz Turalski, wicestarosta Jarosław Andrzej Ocicki, wójt gminy Krzysztof Korpolinski, przewodniczący Rady Gminy Andrzej Kanigowski. Podczas spotkania Sołtysom oraz Radom Sołeckim złożono życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia planów i zamierzeń w życiu prywatnym. Były także podziękowania za współpracę, za zaangażowanie oraz za liczne inicjatywy na rzecz społeczności lokalnych, wiejskich.
Słowa uznania i wdzięczności do obecnych sołtysów skierował poza wójtem Waldemar Olejniczak i Mariusz Turalski. Każdy z obecnych mijającej kadencji sołtysów otrzymał pamiątkowy upominek. 

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe