Sukces uczniów LO

  • 13.03.2019, 09:39
  • opr. red.
Sukces uczniów LO
5 marca w Warszawie odbył się wojewódzki etap drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności „Praca Organiczna 2.0” organizowanego przez Fundację Zakłady Kórnickie, nad którym honorowy patronat objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Zmagania polegały na rozwiązaniu w dwuosobowych zespołach testu, dotyczącego działalności wyżej wymienionej fundacji oraz pracy organicznej i pracy u podstaw. Spośród 31 zespołów został wyłoniony jeden, który będzie reprezentował województwo mazowieckie w eliminacjach centralnych w Poznaniu. Jest to zespół składający się z uczniów klasy I a Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu: Magdaleny Petrykowskiej i Jakuba Sokołowskiego. Godnymi reprezentantami liceum byli również Alicja Koszczuk i Michał Olszewski. Uczniowie przygotowywali się do konkursu  pod kierunkiem  Joanny Kloc i Grzegorza Radomskiego.

opr. red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe