Przygotowania pełną parą

  • 13.03.2019, 09:48 (aktualizacja 13.03.2019 09:50)
  • TL
Przygotowania pełną parą
Już niespełna dwa tygodnie do rozpoczęcia ligowych rozgrywek. Drużyny trenują i grają mecze kontrolne, jednak ten tydzień nie należał do najlepszych w wykonaniu naszych drużyn, przynajmniej biorąc pod uwagę suche wyniki.

Kasztelan Sierpc
Sierpecka drużyna swój kolejny mecz przed sezonem rozegrała w Płocku z tamtejszym Stoczniowcem. Rywal z Ligi Okręgowej łatwo nie oddał placu gry „piwoszom” i był tylko niewiele gorszy. Kasztelan zwyciężył 3:2, a bramki  dla naszej ekipy zdobywali: Damian Kotkiewicz x2 i Bartłomiej Śmigrodzki. Drużyna wystąpiła w następującym składzie: P.Zieliński, J.Kułaga, B.Błachnio, W.Mazurowski, A.Ambrochowicz, A.Żuchniewicz, D.Koryto, D.Klepczyński, B.Śmigrodzki, F.Orłowski, D.Kotkiewicz. Na murawę wybiegli również: P.Olszewski, J.Sobczak, S.Krajewski i P.Winnicki. 

Orzeł Goleszyn 
Orzeł  tym razem na mecz wybrał się do niedalekiego Drobina, zmierzyć się z tamtejszą Skrą. Spotkanie mimo iż sparingowe przyniosło kilka ciekawych akcji, zagrań i co najważniejsze bramek. W tym starciu o jedną bramkę lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:2. Dla naszej drużyny gole zdobywali Mateusz Biegański i Damian Domeradzki. Orzeł wystąpił w następującym składzie: P.Wysinski, K.Nowakowski, K.Nowak, M.Szczepkowski, M.Kadalski, D.Ziemczyk, zawodnik testowany, J.Kotecki, P.Wojciechowski, D.Domeradzki, M.Biegański. Grali też: P.Borowski, Kurkiewicz, Kurowski   

Pogoń Słupia
Pogoń w kolejnym kontrolnym meczu zmierzyła się z Błękitnymi Raciąż. Drużyna z Raciąża to zasłużona ekipa w naszym regionie, jednak po wielu sukcesach ma okres gorszy i gra w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Mimo to jest to zawsze ciekawy rywal. Pogoń niestety mecz przegrała 2:4, mając po raz kolejny kilka świetnych okazji. Niewykorzystanie ich skutkuje tym, że ten mecz kontrolny wygrywają Błękitni. Gole dla Pogoni zdobywali: Adrian Sawicki i Szymon Sieradzki. Skład: Ar.Grabowski, K.Łęcki, P.Figielski, zawodnik testowany, M.Sobczak, G.Florkowski, A.Sawicki, S.Sieradzki, Ad.Grabowski, J.Sobczak, J.Skrobinski. Grali po przerwie: zawodnik testowany, A.Szczepański, M.Lemanowicz, D.Ludwiczak, Ł.Kowalewski.  


Skrwa Łukomie
Skrwa po raz drugi w okresie przygotowawczym zmierzyła się z Wkrą Bieżuń. W poprzednim meczu górą byli łukomianie, tym razem gracze Wkry byli skuteczniejsi i wygrali 4:2. Gole dla Skrwy strzelili: wracający po dłuższej przerwie do drużyny Kamil Bonisławski i Patryk Karczewski. Z ważnych meczowych informacji należy dodać, że Mariusz Beksa nie wykorzystał karnego. Skrwa zagrała w następującym zestawieniu: K.Piankowski, D.Wolak, Ma.Beksa, Mi.Beksa, M.Wolak, A.Magga, J.Beksa, P.Karczewski, C.Karczewski, P.Brzoza, P.Sadowski. Na boisku pojawili się również: K.Bonisławski, K.Sowiński, A.Pesta i K.Kalinowski.  

Już za tydzień materiały przedsezonowe dla każdego kibica. Zapraszamy do lektury.  

TL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe