Poszukiwania i szczęśliwy finał

  • 20.03.2019, 09:09
  • opr. red.
Poszukiwania i szczęśliwy finał
Jedna z mieszkanek gminy Sierpc dokonała zgłoszenia do sierpeckiej komendy, że jej mąż zostawił dwa listy pożegnalne i wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. 

W związku z zagrożeniem życia człowieka dyżurny natychmiast powiadomił wszystkie policyjne patrole będące w terenie. Po kilku godzinach poszukiwań 53-letni mężczyzna został odnaleziony przez policjantów Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Sierpcu. Jak się okazało, nie była to jego pierwsza próba samobójcza. Został przekazany pod opiekę lekarzy specjalistów.

Pamiętajmy, że…
Depresja zwiększa ryzyko popełnienia samobójstwa. Ważne jest poszukiwanie fachowej porady. Jeśli mamy podejrzenia, że bliska nam osoba cierpi na depresję, starajmy się z nią szczerze porozmawiać i obserwować jej zachowania. Problem depresji dotyka coraz więcej osób, w tym dzieci. Być może jeśli będziemy bardziej uważni i empatyczni w stosunku do drugiej osoby, uda się zapobiec tragedii.

opr. red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe