Najpopularniejszy dzielnicowy już wybrany

  • 27.03.2019, 09:18 (aktualizacja 27.03.2019, 09:23)
  • opr. SK
Najpopularniejszy dzielnicowy już wybrany
20 marca  w Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu miało miejsce ogłoszenie wyników przeprowadzonego w styczniu 2019 roku konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018”.

W spotkaniu udział wzięli Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu mł. insp. Mariusz Kryszkowski, Naczelnik Wydziału Prewencji asp. szt. Jacek Kłosiński, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji st. asp. Krzysztof Kosiorek, Wójt Gminy Zawidz Dariusz Franczak, a także dzielnicowi biorący udział w konkursie. Najpopularniejszym dzielnicowym został ponownie mł. asp. Paweł Kobuszewski, na którego oddano największą liczbę głosów. Zwycięzca otrzymał okolicznościowy puchar ufundowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Sierpcu, rozkaz o wyróżnieniu, jak również gratulacje i podziękowania za kreowanie pozytywnego wizerunku Policji wśród lokalnej społeczności. Drugie miejsce w konkursie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018” zdobył asp. szt. Wiesław Stępkowski z Posterunku Policji w Gozdowie obsługujący teren gminy Mochowo, natomiast trzecie miejsce przypadło asp. Krzysztofowi Pogorzelskiemu z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.Gratulacje i podziękowania za dobrą służbę otrzymali również pozostali dzielnicowi realizujący swoje zadania na terenie całego powiatu sierpeckiego.

opr. SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe