Punkt Obsługi Przyłączeń już w Sierpcu

  • 03.04.2019, 09:06
  • opr. SK
Punkt Obsługi Przyłączeń już w Sierpcu fot. SK
W ostatni piątek marca odbyło się otwarcie placówki Rejonu Dystrybucji Energa Operator S.A. w Sierpcu. W spotkaniu uczestniczyli zarówno przedstawiciele władz rządowych, jak i lokalnych samorządowych. 

Odtwarzanie Rejonów Dystrybucji podyktowane jest zapewnieniem odbiorcom większej ilości usług. Rejony te przyczyniają się do zmniejszenia ilości awarii i skrócenia czasu ich usuwania. Rejon w Sierpcu obsługiwać będzie wszystkich odbiorców z powiatu sierpeckiego oraz częściowo z powiatów płockiego, żuromińskiego, płońskiego i mławskiego. W pierwszej kolejności, tj. już od 1 kwietnia tego roku, zacznie działać Punkt Obsługi Przyłączeń. Jednostka organizacyjna odtworzona została w porozumieniu z władzami samorządowymi i działaczami społecznymi, m.in. ze względu na wzrost inwestycji w zakresie przemysłu spożywczego, produkcji rolnej oraz budownictwa mieszkaniowego.

opr. SK

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe