Sukces licealistów w konkursie matematycznym

  • 03.04.2019, 09:09
  • Opr.red.
Sukces licealistów w konkursie matematycznym fot L.O.
29 marca 2019 r. uczniowie klasy III b Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu wzięli udział w Dniu Otwartym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Wyjazd licealistów związany był nie tylko z chęcią poznania środowiska naukowego oraz oferty dydaktycznej uczelni. Tego dnia została również podsumowana IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Continuum”.

Licealiści: Alicja Laskowska, Martyna Radwańska, Joanna Szymańska, Patryk Dołasiński i Kacper Sokołowski uzyskali tytuł finalisty, a tym samym wstęp – poza procedurą kwalifikacyjną – na wybrany przez siebie kierunek studiów prowadzony na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii lub Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Opr.red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe