Otwarcie hali sportowej [WIDEO]

  • 03.04.2019, 09:23 (aktualizacja 03.04.2019, 09:30)
  • SK
Otwarcie hali sportowej [WIDEO]
1 kwietnia miało miejsce uroczyste oddanie do użytku nowo powstałego obiektu sportowego przy  Zespole Szkół nr 1. Wśród zaproszonych gości zasiedli poseł Waldemar Olejniczak,  wicemarszałek Senatu Maria Koc, oraz władze powiatu sierpeckiego. 

Dyrektor Piotr Tyndorf podczas przemówienia podziękował tym, dzięki którym powstała hala sportowa przy Zespole Szkół nr 1.  Podziękowania otrzymali radni powiatu sierpeckiego IV kadencji z Juliuszem Gorzkosiem na czele, zarząd powiatu, radni Rady Powiatu V kadencji z Janem Rzeszotarskim na czele.Wyrazy wdzięczności trafiły także na ręce  posła Waldemara Olejniczaka za pomoc w pozyskaniu brakującej kwoty na budowę obiektu, ponadto podziękowano skarbnikowi powiatu, wykonawcy i projektantowi. Podczas przemówień zaproszonych gości padło wiele słów uznania i życzeń wszelkiej pomyślności.Niemal każdy zaznaczył, że jest to obiekt, który powstał z myślą o młodzieży i realizacji jej potrzeb.
Przypominamy, że 29 listopada 2017 roku miało miejsce wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę hali sportowej.Łączny koszt inwestycji 5 730 260 zł , w tym dofinansowanie w kwocie 2.710.800 zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach „Programu rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej”.

 

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe