Bus Nowej Piątki PiS w Sierpcu [WIDEO]

  • 03.04.2019, 09:34 (aktualizacja 03.04.2019, 09:37)
  • SK
Bus Nowej Piątki PiS w Sierpcu [WIDEO]
W piątek 29 marca Sierpc odwiedził Bus Nowej Piątki PiS. Jak się okazało, nasze miasto jest kolejnym punktem na trasie przejazdu. Celem wizyty był bezpośredni kontakt i rozmowa z mieszkańcami, poznanie ich problemów i bolączek życia codziennego. W spotkaniu z mieszkańcami uczestniczyli posłowie Waldemar Olejniczak i Maciej Małecki oraz wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera.

Wojewoda przybliżył mieszkańcom program Nowej Piątki PiS, podkreślił jego prostotę oraz fakt, że jest to program dobrowolny. Dokładnie omówił założenia, czyli zwolnienie z podatku PIT dla młodych ludzi, 500+ od pierwszego dziecka, przywrócenie transportu lokalnego, obniżenie podatku PIT z 18% na 17% oraz dodatkową emeryturę. W dalszej części wizyty udzielił odpowiedzi na szereg pytań zadanych przez mieszkańców.

 

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe