Kolejna edycja Grand Prix Sierpca w tenisie stołowym rozpoczęta

  • 03.04.2019, 09:46
  • Radek
Kolejna edycja Grand Prix Sierpca w tenisie stołowym rozpoczęta
.

Drogi Czytelniku, bez czego nie można żyć? Wiele jest takich rzeczy. Jedni powiedzą, że bez powietrza, bo to prawda. Prawdą jest też to, że nie można żyć bez jedzenia, picia, spania. Z odwzajemnioną miłością z kolei żyje się łatwiej. To też prawda. Nie można żyć również bez pasji. I nad tą pasją pochylę się właśnie teraz. Jak wielka ona musi być, skoro w sobotnie przedpołudnie, dla wielu dzień wolny od pracy, może od obowiązków, ludzie przychodzą na turnieje sportowe i oddają się tej właśnie pasji. Mowa tutaj o miłośnikach tenisa stołowego. Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja Grand Prix, kolejne mecze, kolejna sportowa rywalizacja. Organizatorem imprezy po raz kolejny jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sierpcu wraz z Miastem Sierpc i Szkołą Podstawową nr 3 w Sierpcu. 
Początek Grand Prix w kategorii szkoła podstawowa + III klasa gimnazjum świetnie rozpoczęła Oliwia Kuligowska i to ona wygrała przed Natalią Lejman i Michaliną Topolewską. Czwarta była Maja Lejman, piąta Natalia Paciuszkiewicz, szóste ex aequo były Kasia Trzcińska i Julita Fecler, a ósma Laura Domańska. 
Pierwszą rundę w kategorii szkoła podstawowa + III klasa gimnazjum chłopców wygrał Kajetan Żmijewski, drugi był Bartłomiej Karczewski. Trzecie miejsce przypadło Adamowi Marciniakowi, czwarty był Karol Dąbrowski, piąty Adrian Muszyński, a szósty Kacper Jankiewicz. 
Kategorię szkół średnich wśród dziewcząt wygrała Milena Dyja, druga była Zuzanna Krześniak, a trzecia Aleksandra Golis. Najlepszą wśród kobiet w kategorii open
była Marta Garwoła – mistrzyni z ubiegłego sezonu. Druga w tej rundzie była Sylwia Gapińska, a trzecia Katarzyna Dyja. Czwartą lokatę zajęła Małgorzata Szczepańska. Wśród mężczyzn open triumfował Mariusz Kopyciński przed Wojciechem Obarą i Bartoszem Bojanowskim. Czwarte miejsce wywalczył Robert Urbański, piąte Jerzy Pesta, a szóste Robert Słupecki. Siódmy był Przemysław Załuga, a ósmą lokatę ex aequo zajęli Piotr Marlęga i Sylwester Szczepański. 
Ładne akcje pokazują, jak popularny jest to sport w Sierpcu, w powiecie sierpeckim. Tak więc oddajmy się swojej pasji jak ci sportowcy i róbmy swoje, róbmy to, co lubimy. Kolejna runda Grand Prix 27 kwietnia. Do rywalizacji można przystąpić w każdej z rund.

Radek

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe