Z wizytą w Bawarii

  • 10.04.2019, 10:27
  • opr. red. 
Z wizytą w Bawarii
W ostatnim tygodniu marca grupa 8 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zawidzu Kościelnym wraz z nauczycielami Mariolą Kowalską i Grzegorzem Marciniakiem odwiedziła Bawarię w Niemczech.

Wizyta była kontynuacją realizowanego międzynarodowego projektu Erasmus + „Twoje zdrowie jest twoim bogactwem”. Podczas pobytu uczniowie z Zawidza wspólnie z uczniami ze szkół partnerskich z Turcji i Niemczech realizowali zadania projektu, takie jak: aktywności fizyczne, nauka gry w golfa, pogadanki na temat zdrowego żywienia i uzależnień od Internetu. Uczniowie wspólnie zwiedzili obóz koncentracyjny w Dachau i stolicę Bawarii Monachium. Bardzo ciekawym zajęciem okazało się wspólne gotowanie w szkole, gdzie pod okiem uczniów profilu gastronomicznego przygotowywali zdrowe posiłki. Wizyta okazała się następnym wspaniałym doświadczeniem dla wszystkich, to przełamywanie barier kulturowych i językowych. Następna wizyta to wyjazd do  Istambułu w Turcji. 

opr. red. 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe