Ślubowanie kadetów [WIDEO]

  • 10.04.2019, 10:30 (aktualizacja 10.04.2019, 10:34)
  • SK
Ślubowanie kadetów [WIDEO]
W poniedziałek 1 kwietnia wraz z uroczystym otwarciem hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 miało miejsce ślubowanie uczniów klas pierwszych o profilu policyjnym. W uroczystości udział wzięli nauczyciele, przedstawiciele władz państwowych, powiatowych, oświatowych, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, a także rodzice pierwszoklasistów i zaproszeni goście. 

Uroczyste ślubowanie rozpoczęto od przemarszu defiladowym krokiem ubranych w policyjne stroje uczniów. Po oficjalnym powitaniu zebranych gości przez dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu Piotra Tyndorfa, oraz po przemówieniach okolicznościowych uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Podczas uroczystości kadeci klas pierwszych, drugich i trzecich z rąk dyrektora Piotra Tyndorfa oraz komendanta Policji w Sierpcu mł. insp. Mariusza Kryszkowskiego otrzymali gratulacje z okazji zdobytych awansów na wyższe stopnie kadeckie.

 

SK

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe