Nagrodzeni z wizytą u wójta

  • 10.04.2019, 10:34
  • opr.red.
Nagrodzeni z wizytą u wójta
Wraz z początkiem kwietnia Urząd Gminy w Gozdowie odwiedzili przedstawiciele Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca, a to za sprawą wyróżnienia otrzymanego podczas VI Kasztelańskiego Spotkania Folklorystycznego.

W spotkaniu, które miało miejsce 30 marca, udział wzięło 16 zespołów z trzech kategorii wiekowych. Gminę Gozdowo reprezentował Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Gozdowskiej oraz Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca z Lelic.
Grupa z Lelic została wyróżniona nagrodą Starosty Sierpeckiego. Wójt Dariusz Kalkowski podziękował obu zespołom za pełną pasji pracę, promowanie bogactwa różnorodnego dziedzictwa oraz gminy Gozdowo. Pogratulował młodym artystom zasłużonego sukcesu i życzył kolejnych.

opr.red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe