Podwieczorek z Grażyną Błęcką-Kolską

  • 17.04.2019, 08:43
  • (katia)
Podwieczorek z Grażyną Błęcką-Kolską
O najnowszych filmach, popularności związanej z filmami „Kogel-mogel” oraz pracy z młodymi ludźmi w szkole aktorskiej opowiadała, w rozmowie z Leszkiem Bonarem, aktorka Grażyna Błęcka–Kolska. 

Aktorka o wielu zdolnościach i talentach, często obsadzana w filmach swojego byłego męża Jana Jakuba Kolskiego, z którym nadal współpracuje, mówiła nie tylko o swojej pracy i życiu nierozerwalnie związanym z aktorstwem, ale także o swoich wyborach życiowych, o młodych ludziach, których, jako wykładowca, odkrywa na swoich zajęciach. Uraczyła też widownię fragmentami prozy młodej, początkującej pisarki Anny Ciarkowskiej. „Niezwykle ciepła osoba, taka zwyczajna, swojska babka”- mówili wychodzący po spotkaniu mieszkańcy Sierpca.

(katia)

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe