Niecodzienny gość

  • 08.05.2019, 09:15 (aktualizacja 08.05.2019, 09:16)
  • Wienio
Niecodzienny gość
W dniu 5 maja do posesji jednego z rolników naszego powiatu, a dokładne mieszkańca miejscowości Babiec Piaseczny, przywędrował niecodzienny gość. Nietypowy, ponieważ gościem tym był młody łoś. 

Zwierzę przybyło nad rzekę ze swoją matką. Obydwoje zostali napadnięci przez krwiożercze i negatywnie do nich nastawione psy. Samica zamiast chronić swoje młode, uciekła z miejsca zdarzenia, a bezbronne zwierzątko znalazło schronienie w gospodarstwie rolnym. Rolnik ten był jedyną osobą, która mogła się do łosia zbliżyć. Jednym słowem, łoś darzył sympatią swojego wybawcę i opiekuna zarazem. Gospodarz zgłosił zdarzenie do Urzędu Gminy, a urzędnicy z kolei powiadomili koło łowieckie „Krzyżówki”. Zwierzę zabrano i umieszczono w schronisku Służby Leśnej. Wszystko skończyło się szczęśliwie, zwierzątko jest bezpieczne, rolnik zdobył nowego przyjaciela i słowa uznania od członków Koła Łowieckiego. Więcej takich ludzi, a świat będzie piękniejszy.  
 

Wienio

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe