„Polska – moja Ojczyzna”

  • 29.05.2019, 10:17 (aktualizacja 29.05.2019, 10:19)
  • SK
„Polska – moja Ojczyzna”
15 maja na deskach CKiSz-u podsumowano konkurs plastyczny „Polska – moja Ojczyzna”, który patronatem objęła wicemarszałek Senatu RP Maria Zofia Koc.

W konkursie zorganizowanym przez starostę Mariusza Turalskiego udział wzięło 21 placówek, z których łącznie wpłynęło 417 prac. Komisja konkursowa w składzie Mariusz Turalski, Małgorzata Korpolińska, Maria Jagodzińska oraz Anita Gad-Turalska stanęła przed nie lada wyzwaniem, żeby wybrać te najlepsze prace, dlatego wyłoniła aż 211 laureatów, w czterech kategoriach. Pierwsza kategoria to 3-4 latki, druga to 5-6 latki, trzecia to 7-8 latki, zaś czwarta skierowana była do 9-10 latków. Podczas uroczystego spotkania podsumowującego konkurs pojawili się m.in. wicemarszałek Senatu RP, poseł na Sejm Waldemar Olejniczak, przedstawiciele Zarządu Powiatu. Całość uroczystości współprowadził sam starosta Mariusz Turalski. Nagrody laureaci otrzymali z rąk zaproszonych gości. Organizator nie zapomniał również o opiekunach i dyrektorach placówek, którzy za swoje zaangażowanie także zostali wyróżnieni przez władze powiatu. Jak sam organizator mówi, nie jest to ostatnia edycja tego konkursu.

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe