24 h na dwóch kołach

  • 29.05.2019, 10:36
  • red.
24 h na dwóch kołach fot. KPP w Sierpcu
25 maja o godzinie 12.00 spod Centrum Kultury i Sztuki wystartował III Sierpecki Maraton 24h. W tym roku miłośnicy dwóch kół jechali dla Ali Suskiej.

To już po raz trzeci organizatorzy zadbali o zapewnienie  komfortu i bezpieczeństwa uczestnikom maratonu. Jak co roku imprezę objęli patronatem włodarze naszego miasta, powiatu, a także gminy Mochowo. Tegoroczna trasa przebiegała ul. Piastowską i Traugutta w Sierpcu, dalej miejscowości  m.in. Kwaśno, Żochowo, Dobaczewo, Choczeń, Grabowiec i Ligowo. Ponad 200 uczestników maratonu w ciągu 24 godzin chciało pokonać jak najwięcej „kółek”. W tegorocznym maratonie z czasem 10 godzin 48  minut z wynikiem 20 okrążeń  najlepszym okazał się Cezary Urzyczyn, zaraz po nim uplasował się Krzysztof Fechner z tym samym wynikiem i czasem 10 godzin 52 minuty, tuż za nimi Mirosław Błachowicz – wynik również 20 kółek, zaś czas wyniósł 11 godzin 54 minuty. Dalej Tomasz Kaczmarek – wynik 19 okrążeń, za nim Malwina Dobrowolska – 15 okrążeń. Każdy uczestnik tegorocznego maratonu został obdarowany medalem i nie tylko. Ponadto zebrano dla chorej dziewczynki 1920 zł. 

red.

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe