Zwycięstwo Mileny

  • 29.05.2019, 11:25
  • opr. red.
Zwycięstwo Mileny
Młodzi pasjonaci sportu z wielu krajów przyjechali do stolicy Słowenii na XXX Igrzyska PGSI w Lublanie, by w duchu walki fair play rywalizować na tamtejszych obiektach sportowych w czterech dyscyplinach: tenis stołowy, piłka nożna, piłka siatkowa i koszykówka.

 W Igrzyskach uczestniczyła sierpecka tenisistka stołowa Milena Dyja, uczennica II klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu. Po trzydniowych zaciętych  grach  pojedynczych   Milena  wywalczyła  srebro i stanęła na  drugim miejscu na podium.  W grach deblowych zajęła I miejsce, grając w parze z zawodniczką z Lublina. Podczas finałowej gali dokonano uroczystego wręczenia zwycięzcom medali i statuetek. W czasie prawie tygodniowego pobytu uczestnicy Igrzysk zwiedzili Lublanę, jej zabytki i niezwykłe miejsca. Poznali kulturę i obyczaje tamtejszej ludności. Milena i jej mama bardzo dziękują wszystkim, którzy swoim wsparciem przyczynili się do wyjazdu dziewczynki na te Igrzyska.

opr. red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe