Kolejny fotograficzny sukces uczniów Ekonomika

  • 12.06.2019, 09:31 (aktualizacja 12.06.2019, 09:33)
  • Red.
Kolejny fotograficzny sukces uczniów Ekonomika fot. ZS nr 2

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu odnieśli sukces w ogólnopolskim konkursie „Wiosna w mojej okolicy”, organizowanym przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom. Wywalczyli II i III miejsce. Uczniów do konkursu zgłosiła i przygotowywała Aneta Kaczyńska, nauczyciel przedmiotów zawodowych oraz  informatycznych. Nagrodą jest dofinansowanie do 7-dniowego obozu edukacyjnego w Zakopanem dla pięciu klas: I TG, II TG, III TCPG, I LOS, II LOPP. 
Czołowe miejsca i obóz dla całej klasy wywalczyli:
zajmując II miejsce Maja Strupczewska kl. I LOS , Gabriela Krzemińska kl. I LOS, Patrycja Szulecka kl. II LOPP, Sandra Ciura kl. II LOPP, Paulina Czachorowska kl. II LOPP;
zajmując III miejsce Milena Gołębiewska kl. II TG, Natalia Zielińska kl. II TG, Klaudia Lisowska kl. II TG, Anna Maciejewska kl. II TG, Monika Tyburska kl. II TG, Klaudia Pijanowska kl. I TG, Magdalena Jóźwiak kl. I TG, Mateusz Łaguna kl. I TG – III miejsce.
 Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe