Ponad 2 mln na ul Świętokrzyską

  • 19.06.2019, 08:41
  • opr. SK
Ponad 2 mln na ul Świętokrzyską fot. Starostwo Powiatowe w Sierpcu 
W połowie czerwca w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Płocku doszło do podpisania umowy zabezpieczającej finansowanie inwestycji, jaką jest przebudowa drogi powiatowej na terenie Sierpca. 

Inwestycja dotyczy ul. Świętokrzyskiej. Jej przebudowa obejmie odcinek od skrzyżowania o ruchu okrężnym (rondo) z ul. Piastowską do skrzyżowania o ruchu okrężnym (rondo) z ul. Płocką. Zostanie położona częściowo nowa jezdnia, obustronne ciągi pieszo-rowerowe, nowe oznakowanie poziome oraz pionowe, parkingi, zmodernizowana kanalizacja deszczowa. Na realizację powyższego zadania złożona została jedna oferta. Kwota oferty wynosi 2 478 450 zł. W ramach Funduszu Dróg Samorządowych wsparcie finansowe wyniesie połowę wartości inwestycji, czyli 1 239 225zł. Potem kolejno po 25 procent, czyli po 619 612,50 zł dołoży powiat oraz gmina-miasto Sierpc. 

opr. SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe